01
Які меблі ви робите?
Компанія Snite займається виготовленням меблів по індивідуальному замовленню. В асортименті продукція для дому та офісу, в тому числі дивани, ліжка, гардеробні, готові кухні, крісла, столи, меблі в дитячу кімнату та ін. Також ми пропонуємо аксесуари для меблів – постільну білизну, матраци, подушки, стінові панелі та інше.
02
З яких матеріалів ви виготовляєте меблі?
Виробляємо нашу продукцію виключно із високоміцних натуральних матеріалів – МДФ та ДСП деревини, HPL пластику, кераміки, каменю. Всі матеріали сертифіковані та пройшли ретельний контроль якості.
03
Скільки часу йде на виготовлення м'яких меблів?
Термін виготовлення м'яких меблів залежить від складності проекту, кількості робіт, що виконуються. У середньому ми гарантуємо видачу замовлення через 4 тижні або 28 календарних днів після отримання та уточнення всіх подробиць.
04
На який термін Ви надаєте гарантію на продукцію?
На всі вироби, які виготовляє компанія Snite, поширюється гарантія 12 місяців. Тим самим ми забезпечуємо безпеку угод та даємо клієнтам упевненість.
05
Що таке ексклюзивні меблі?
Коли ми заявляємо, що робимо «ексклюзивні меблі», це означає отримання виробу в точній відповідності до побажань клієнта. Замовник може продемонструвати свої вимоги на картинці або описати їх словами, а ми зобов'язуємося ідеально втілити їх у життя. Він вирішує, якого кольору будуть меблі, з яких матеріалів виготовлені, визначає інші характеристики.
06
Яка вартість виїзду дизайнера?
Наші клієнти можуть замовити виклик додому кваліфікованого дизайнера. Вартість послуги – 1000 гривень, але при оформленні замовлення вона зараховується до його ціни.
07
Як можна сплатити замовлення?
Ми пропонуємо замовникам кілька варіантів оплати: - безготівковий розрахунок через українську платіжну систему LiqPay (після оформлення за- мовлення на сайті Snite); - оплата через платіжні термінали у наших фірмових салонах; внесення коштів на розрахунковий рахунок за вказаними реквізитами.
08
Яка вартість збирання меблів?
Складання меблів досвідченими майстрами Snite включено у вартість замовлення. Якщо клієнт відмовляється від послуги складання, він не зможе отримати 12 місяців гарантії на продукцію.
09
Яка вартість підйому меблів?
Вартість послуг вантажників розраховується індивідуально залежно від кількості поверхів, на які потрібно підняти виріб, наявності ліфту та габаритних особливостей меблів. .
10
Яка вартість доставки меблів?
При замовленні продукції на суму від 50 тисяч гривень і більше, доставка по Києву абсолютно безкоштовна. Вартість доставки територією України обговорюється з кожним клієнтом окремо залежно від регіону та відстані до нього зі столиці України.
11
Чи можлива покупка меблів у кредит?
Наші клієнти можуть сплатити замовлення частинами, розподіливши виплати на шість місяців. Для цього можна скористатися відповідними програмами від ПриватБанку та МоноБанку.
12
Чи можна отримати тривимірний проект майбутніх меблів і яка вартість послуги
Ми не робимо макети у 3D-форматі, але ви можете отримати 2D візуалізацію проекту. Вартість послуги вже включена у замовлення.
13
Чому меблі на замовлення коштують дорожче, ніж продукція серійного виробництва?
Тому що замовлений виріб розробляється з нуля за індивідуальними вимогами замовника – з конкретних матеріалів, має ексклюзивний дизайн. На складання та оформлення документів потрібно більше часу та коштів, тому на виході такі меблі коштуватимуть дорожче.
14
Чи доступний самовивіз замовлення від компанії Snite?
Ви можете самостійно забрати замовлені меблі в одному з наших фірмових магазинів, але тоді доведеться збирати їх самостійно, і ви не отримаєте 12 місяців гарантії на виріб.
15
Де можна подивитися на ваші меблі?
Зразки наших готових виробів ми демонструємо у шоу-румах (фірмових салонах). Вони розташовуються у різних районах Києва та Львова. Адреси цих центрів доступні тут.
16
В які міста ви доставляєте меблі?
Ми доставляємо продукцію по всій території України, крім тимчасово окупованих територій та зони активних бойових дій. На жаль, на сьогоднішній день не в усі куточки нашої країни можна спокійно приїхати і не скрізь працюють українські поштові відділення.
17
Що потрібно для того, щоб замовити у вас меблі?
Замовлення меблів на офіційному сайті Snite – просте завдання, яке вимагатиме виконання кількох легких дій: - залишити заявку на сайті, звернутися до менеджера по телефону або особисто в одному із фірмових салонів компанії; - узгодити всі умови замовлення, індивідуальні параметри меблів, умови доставки та оплати; - дочекатися дизайнера, який виїде на вашу адресу для виконання вимірів та візуалізації проекту на макеті; - прорахунок фінальної вартості замовлення та внесення передоплати; - запуск виготовлення меблів, його доставка та складання нашими фахівцями.
18
Яку фурнітуру ви використовуєте для виготовлення меблів?
Ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками меблевої фурнітури, серед яких всесвітньо відомі бренди Blum та Hettich.
19
За яким графіком ви працюєте?
У кол-центрі ми приймаємо заявки від клієнтів без вихідних щодня з 9.00 до 17.00. З графіком роботи окремих фірмових магазинів Snite ви можете ознайомитись тут.
20
Чи можна отримати знижку на замовлення?
Клієнт може отримати знижку за акціями та маркетинговими подіями. Також знижки поширюються на наших постійних замовників.
21
Де можна подивитися на зразки матеріалів та приклади готових робіт?
З усіма матеріалами, готовими прикладами продукції, ви можете ознайомитися в мережі фірмових салонів. Їхні адреси доступні за цим посиланням.
22
Що таке один погонний метр кухні?
Для спрощення розрахунків вартості меблів на кухню вони виконуються у погонних метрах. Ця величина включає один метр меблевого комплекту з нижніми та верхніми ящиками, стільницею, стіновою панеллю та іншими елементами.