Кухні на замовлення

Кухні на замовлення

Для вашого дому

Главная страница >Кухні на замовлення
Головна сторінка Кухні на замовлення

Описание услуг и ответы на вопросы

01
Скільки коштує кухня на замовлення?
Вартість кухні на замовлення розраховується у відповідності до її комплектації та матеріалів виготовлення корпусу та стільниці. На ціну також впливають наступні показники: розмір та кількість елементів, функціональність складових, площа, складність виконання роботи, наявність додаткових декоративних компонентів. Стандартна комплектація розраховується у погонних метрах. Популярними матеріалами, які використовуються при проєктуванні кухні, є ламінована плита ЛДСП, МДФ,HPL пластик, натуральна деревина, шпон, камень, акрил, та інші .
02
Изготовление кухни на заказ
Кухня на заказ характеризуется индивидуально подобранной комплектацией, материалами изготовления корпуса и столешницы. На цену влияют следующие характеристики: размер и количество частей, функциональность составляющих, площадь, сложность выполнения работы, наличие дополнительных декоративных компонентов. Индивидуальный заказ кухни дает возможность получить эксклюзивное помещение, подогнанное под требования пользователя.
03
Основные компоненты гарнитура
Дизайнерская кухня состоит из следующих элементов: сборный каркас, фасад, столешница, декоративные элементы и фурнитура. Популярными материалами, используемыми при проектировании кухни, являются ламинированная плита ЛДСП, МДФ, HPL пластик, шпон, камень, акрил, и другие. Изготовление кухонной мебели на заказ позволит наполнить помещение именно теми элементами, которые вам точно понадобятся.
04
Варианты кухонь на заказ
Каталог кухонь на заказ пестрит разнообразием вариантов. Покупатели могут выбрать между стандартными, модульными, наборными и многими другими видами конструкций. Формат гарнитуров может быть прямым или угловым, что дает возможность подстроить кухню под планировку помещения. Также есть возможность подобрать элементы по стилю.
05
От чего зависит стоимость работы
На итоговую стоимость кухни по индивидуальным размерам влияют такие параметры, как используемые материалы, тип фурнитуры, размеры, а также сложность реализации проекта. Чем больше сложных элементов - тем дороже обойдется покупка. Поэтому перед приобретение кухни на заказ лучше определиться с оптимальным бюджетом.
06
Фурнитура
Фурнитура кухни по индивидуальному проекту - это разные мелочи, которые делают помещение более функциональным и упрощают его использование. Элементы могут показаться незначительными, но нужно заранее продумать их. В фурнитуру кухни включают ручки, системы остекления, барные стойки и многие другие компоненты. Фурнитура изготовляется в общем стиле для создания целостной гармоничной композиции.

Опис послуги та відповіді на питання

01
Скільки коштує кухня на замовлення?
Вартість кухні на замовлення розраховується у відповідності до її комплектації та матеріалів виготовлення корпусу та стільниці. На ціну також впливають наступні показники: розмір та кількість елементів, функціональність складових, площа, складність виконання роботи, наявність додаткових декоративних компонентів. Стандартна комплектація розраховується у погонних метрах. Популярними матеріалами, які використовуються при проєктуванні кухні, є ламінована плита ЛДСП, МДФ,HPL пластик, натуральна деревина, шпон, камень, акрил, та інші .
02
Що таке «погонний метр кухні»?
Розрахувати кухню ви можете, попередньо обравши вартість у погонних метрах. Це умовна величина, яку використовують для спрощення розрахунків. Погонний метр – ціна кухні довжиною один метр з обраної комплектації, згідно за побажанням клієнта. Ціноутворення залежить від використаних матеріалів для стільниці, фасадів, а також необхідної фурнітури. Купити кухню під замовлення дуже просто, якщо одразу розібратись з усіма нюансами і звернутися до експертів.
03
Коли проводити оздоблення стін, підлоги, стелі: до або після встановлення кухні?
Робочі моменти по оздобленню кухні виконують та завершують до її встановлення. Після того, як були встановлені меблі для кухні на замовлення, покупцю нічого не потрібно робити додатково. Він отримує повністю функціональний та завершений простір, готовий до повсякденного використання, приймання гостей, приготування та прийому їжі. У ньому буде все необхідне для комфорту та створення гармонійної атмосфери. Кухня на замовлення відповідає усім потребам власника, і прослужить багато років.
04
Чим відрізняється кухня на замовлення від фабричного магазинного варіанту?
Виготовлення кухні на замовлення відбувається після узгодження проєкту з замовником. Він отримує приміщення, заточене під його індивідуальні потреби. Фабрична кухня вартує дешевше, але при її придбанні ви отримаєте стандартний набір компонентів, які можуть не вписатись у оточуючий простір. Кухні під заказ ретельно розробляються командою з менеджерів, дизайнерів, архітекторів, конструкторів та інших спеціалістів задля того, аби чітко задовольнити потреби клієнта.
05
Якщо на кухні виступають газові труби, їх доведеться переносити?
Наявність у приміщенні газових труб, що виступають, не стане перепоною для встановлення бажаних меблів. При розробці дизайнер враховує розташування газопроводу та інших магістралей, визначає місця розміщення компонентів таким чином, щоб уникнути перенесення труб. Цей момент є однією з переваг виробництва кухонь під замовлення. Придбання фабричного варіанту повязане з необхідністю переплановувати приміщення, залучати сторонніх спеціалістів. Це може призвести до пошкоджень, втрати гарантії та додаткових витрат.
06
Переваги покупки сучасної кухні під замовлення
Сучасні кухні під замовлення – популярний серед споживачів варіант. Він підкупає клієнтів низкою переваг: використанням міцних та екологічно чистих матеріалів, індивідуальним підбором меблевих блоків під потреби замовника, можливістю втілити у життя будь-які фантазії, підібрати модель під нестандартне планування приміщення. Придбання меблів у приміщення під заказ дозволяє зекономити час, адже вам не потрібно буде постійно бігати по магазинах, і підбирати кожну шафку чи полицю окремо. Ви отримуєте цілісну композицію у єдиному дизайні, яка прослужить багато років, тому що виготовлена з міцних матеріалів.

Ваш персональний консультант уже чекає на вас!

Ви можете знайти найближчий шоурум на карті та відвідати у зручний для вас робочий час.
Замовити прорахунок
Персональный консультант
Залишіть свій номер телефону, і з вами зв'яжуться наші
спеціалісти.

дякую за заявку
Вашу заявку успішно прийнято.
Скоро з вами зв'яжуться наші фахівці
Персональна консультіція
Залиште свій номер телефону і вам зателефонують наші
фахівці

дякую за заявку
Ваша заявка прийнята.
Скоро з вами зв`яжуться наші спеціалісти