Про компанію “Snite”

Український виробник корпусних меблів “Snite” – компанія, заснована парою ентузіастів у 1997-му році. На той момент вони не були професіоналами у сфері будівництва та дизайну, але наполегливість і щире бажання допомагати людям дали змогу бренду за 26 років пройти шлях до вершин меблевого ринку. Тепер команда професіоналів займається виготовленням меблів на замовлення на власному виробництві.

Що ми пропонуємо

Бренд “Snite” сьогодні – це масштабна українська компанія з власною виробничою базою. Наша фабрика розташовується на 4000 квадратних метрів території та займається виготовленням унікальних меблів для віталень, спальних, дитячих кімнат, кухонь, передпокоїв та інших приміщень у вашому будинку, квартирі або офісі.

Нашим пріоритетом є розробка індивідуальних предметів інтер’єру для кожного клієнта. Втілити в життя це завдання вдалося за рахунок сповідування таких принципів:

  • закупівля виключно якісних матеріалів від перевірених європейських постачальників – компаній з Польщі, Німеччини, Італії, Австрії та інших держав;
  • запрошення в команду майстрів, які хочуть дарувати людям радість і вдосконалюватися, а не просто заробляти гроші;
  • пильна увага до дизайну меблів, який повинен повністю відповідати побажанням замовника і гармонійно вписуватися в інтер’єр;
  • комплексне оснащення меблями під ключ – на виході клієнт отримує функціональний і привабливий інтер’єр;
  • постійне вивчення меблевих трендів і впровадження новинок в асортимент.

Меблевий ринок не стоїть на місці. Щоб конкурувати серед інших компаній, потрібно розробляти нові ідеї та втілювати їх у життя. Тому в нашому каталозі продукції регулярно з’являються інноваційні моделі. Компанія “Snite” готова до експериментів та нестандартних рішень.

Асортимент продукції

Меблева продукція в нашому каталозі представлена товарами для дому та офісу, житлових і робочих приміщень, зокрема диванами, ліжками, столами, гардеробними системами, кріслами, стіновими панелями, освітлювальними приладами, кухонною фурнітурою та багатьма іншими позиціями.

Кожен меблевий елемент проходить ретельний контроль якості, кілька виробничих етапів. На виході в продаж надходять тільки продукти, що повністю відповідають міжнародним стандартам. Бренд “Snite” не зосереджується на роботі в якомусь одному стилі, тому в нас ви можете знайти меблі в різноманітних дизайнерських композиціях – від класики до хай-теку, модерну та мінімалізму.

Розуміючи важливість економії навколишнього простору, ми акцентуємо увагу на функціональності меблів. Активно інтегруємо модульні системи, що дають змогу чітко планувати приміщення. З такими меблями ви зможете ергономічно використовувати наявну площу.

Перед початком виробництва ви уточнюєте всі деталі бажаних меблів – колір, дизайн, конструкцію, розміри, матеріали виготовлення, особливі рішення. У разі виникнення сумнівів професійні дизайнери та архітектори “Snite” допоможуть з вибором оптимальних параметрів.

Меблі – це не просто красиві предмети інтер’єру. Вони відображають риси характеру власника, його індивідуальність і стають надійним супутником на довгі роки життя. З розумінням цієї особливості 26 років тому було створено компанію “Snite”, і за минулий період ми не зрадили нашим принципам і продовжуємо активно розвиватися, з огляду на багатогранність особистості замовників.