Эргономические диваны

Эргономические диваны

для вашего дома

Главная страница >Эргономические диваны
Головна сторінка Эргономические диваны

Описание услуг и ответы на вопросы

01
Формы и размеры диванов
Диваны на заказ по индивидуальным размерам отличаются по нескольким характеристикам, среди которых можно выделить модели по количеству спальных мест. Одноместные и двухместные диваны позволяют разместиться на них соответственно одному или двум людям. Полуторные модели кроватей являются средним вариантом, на котором могут удобно устроиться даже два человека невысокого роста с худощавой комплекцией.
02
Преимущества детской мебели под заказ
Изготовление диванов на заказ в гостиную, на кухню, в детскую комнату и любое другое помещение дает ряд преимуществ. Заказчик может самостоятельно определить функциональные характеристики мебели – механизм трансформации, материалы изготовления, дизайн, габариты. Квалифицированным специалистам остается только узнать его пожелания и сделать диван в строгом соответствии с полученными указаниями.
03
На что обратить внимание при заказе
При заказе дивана по индивидуальному проекту следует обратить внимание на его комплектацию. Эргономичные диваны могут отличаться по материалам изготовления обивки, каркаса и механизму трансформации. Формат обивки должен быть таким, чтобы мебель гармонично вписалась в помещение по стилю, а каркас – выдерживать всех людей, которые планируют на ней отдыхать (учитывая вес, рост и комплекцию).
04
Какую ткань лучше выбрать
При выборе материала обивки следует ориентироваться на общий дизайн интерьера. Предпочтение лучше отдавать мягким вариантам, которые отличаются износостойкостью и долго сохраняют привлекательный внешний вид.
05
Будет ли соответствовать моим ожиданиям конечный продукт?
Безусловно, потому что перед изготовление модульного дивана на заказ мы общаемся с заказчиком и узнает его точные пожелания. Так что конечный продукт - эксклюзив, идентичную модель нельзя найти на рынке.
06
Почему мягкая мебель на заказ дороже?
В отличие от базовых моделей диваны на заказ индивидуально подогнаны под покупателя и его потребности.

Опис послуги та відповіді на питання

01
Пошиття диванів на замовлення за індивідуальними розмірами
Диван на замовлення – це індивідуальні меблі, які будуть розроблені та пошиті відповідно до розміру приміщення. Спеціалісти виїжджають на місце встановлення та роблять попередні заміри розмірів, щоб конструкція мала необхідні параметри за шириною, довжиною та висотою. Відповідно ви отримуєте комфортабельне спальне місце, яке чудово впишеться в оточуючий простір та подарує комфортний відпочинок.
02
Чому віддають перевагу меблям на замовлення
Купити дивани від виробника вигідно, тому що ви отримуєте ексклюзивні меблі, які заточені чітко під ваші індивідуальні потреби. Це означає, що ви зможете вписати конструкції у приміщення з нестандартним плануванням, реалізувати особисті дизайнерські задумки. Для виготовлення диванів використовується якісна сировина, зокрема МДФ та ДСП плити.
03
Переваги диванів на замовлення
Якісний диван у вітальню та будь-яку іншу кімнату, спроектований на замовлення, дає низку переваг. Замовник самостійно визначає функціональні можливості меблів – механізм трансформації, матеріали виготовлення, дизайн, габарити. При виникненні складнощів кваліфіковані спеціалісти готові прийти на допомогу, аби підібрати оптимальний варіант з урахуванням особливостей інтер’єру.
04
На що звернути увагу
При замовленні дивану під індивідуальне замовлення слід звернути увагу на його комплектацію. Основними складовими є оббивка, каркас та механізм трансформації. Формат оббивки має бути таким, аби меблі гармонійно вписались у приміщення за стилем, а каркас – витримувати усіх людей, які планують на них відпочивати (враховуючи вагу, зріст та комплекцію).
05
Основні різновиди диванів
Існує багато різновидів диванів, серед яких можна виокремити моделі за кількістю спальних місць. Одномісні та двомісні дивани мають розміри, які дозволяють розміститись на них відповідно одному або двом людям. Для ліжок діє класфікація на односпальні, двоспальні та полуторні моделі.Останні є середнім варіантом, на якому можуть зручно влаштуватись навіть дві людини невисокого зросту з худорлявою комплекцією.
06
Терміни виготовлення меблів
Строк виготовлення ергономічних диванів під замовлення залежить від їхнього розміру, функціонального наповнення та матеріалів, що використовуються. Слід врахувати, що розробка ортопедичного дивану з нуля займе більше часу, ніж при продажі серійної моделі. Тому замовнику треба бути готовим до того, що доведеться почекати декілька тижнів.

Ваш персональний консультант уже чекає на вас!

Ви можете знайти найближчий шоурум на карті та відвідати у зручний для вас робочий час.
Замовити прорахунок
Персональный консультант
Оставьте свой номер телефона, и с вами свяжутся наши
специалисты

спасибо за заявку
Ваша заявка успешно принята.
Скоро с вами свяжутся наши специалисты
Персональна консультіція
Залиште свій номер телефону і вам зателефонують наші
фахівці

дякую за заявку
Ваша заявка прийнята.
Скоро з вами зв`яжуться наші спеціалісти